Info pro affs

27. února 2015 v 21:11 | Megi |  Novinky u nás
Asi, nebo spíše určitě, jste si všimli, že na blogu jsem neaktivní. Důvod? Škola… jelikož jsem dlouho chyběla, měla jsem dokonce odloženou klasifikaci na 1. pololetí a poslední známku na vysvědčení za 1. pololetí jsem si uzavřela ve čtvrtek. A předtím jsem se připravoval na přijímačky, nebo spíše na talentovky, které jsem dělala na začátku ledna. To víte, udělat 15 nějakých složitějších domácích prací není zas tak lehké jak se zdá. Ale naštěstí jsem talentovky zvládla a od září budu studovat obor grafika. :-) Mimochodem, všimla jsem si, že někteří z Vás mě v affs ani nemaj. Ne, nedivím se Vám. :D Ale byla jsem ráda za každou volnou chvilku a nějak mě nedošlo, že bych taky mohla dát na blogu vědět. :-)
Tak to je důvod mé nepřítomnosti. Ale to hlavní o čem chci psát, je to, že během té doby jsem dost přemýšlela nad blogem a dospěla jsem k tomuto názoru:
Už jsem Vám jistě psala o tom, že mám další čtyři blogy. Chtěla bych do budoucna udělat jednotný design atd., ale to taky není to, o čem chci mluvit, takže věci. Tak jsem přemýšlela o blogu a tak a dospěla jsem k názoru, že bych nechtěla, aby se jednoho krásného dne pro mě stal blog povinností, což v jednu chvíli nebylo daleko od pravdy. A proto jsem se rozhodla, že zruším na svém blogu systém affs - to znamená, že nebudu mít žádné affs. Ale nemusíte se bát, že bych se na Vás vykašlala, neboť budu mít jakýsi seznam mých oblíbených blogů (ve kterém určitě všichni budete :D) a ty budu navštěvovat kdy se mi zachce a ne, že každý blog musím navštívit tolikrát a tolikrát za týden. Taky vždy budu psát články, jen když mě něco napadne a budu mít chuť. S časem už snad takový problém nebude, ale opravdu se budu snažit, abych přidávala co možná nejčastěji. :-) Klidně můžete dávat tipy, o čem bych mohla psát. :D
No, takže tak. Teď už záleží na Vás mé milé affs, vlastně bývalé :-), jestli můj blog taky občas navštívíte a třeba zanecháte nějaký ten komentář. A to vše, pouze když se Vám bude vážně chtít. :-)

Mějte se krásně,
Vaše Megi. :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 LadyD LadyD | Web | 27. února 2015 v 22:17 | Reagovat

tak to úplně chápu ... škola je přednější, taky mám se školou dost problémy, takže to moc dobře chápu ... já budu chodit na tvůj blog stále ;-)

2 Gil Gil | Web | 28. února 2015 v 13:02 | Reagovat

Gratuluji k té grafice!!!♥ ♥ ♥
Všichni jsme určitě chápali, že toho máš moc :-)
Megi však já to tak mám také :-), navštěvuji toho, koho chci, do seznamu oblíbených si také dávám koho chci a nikomu jsem nikdy neříkala, kolikrát a kdy mně má navštívit, přeji si, aby ke mně přišel na návštěvu ten, kdo zrovna chce a koho to fakt zajímá♥

3 Ni-Ia Ni-Ia | Web | 10. března 2015 v 19:17 | Reagovat

Omlouvám se,že jsem dlouho neobíhala :/ sem děsná já vím :D fakt mě to mrzí :/ Gratuju k úspěšnému složení talentovek! Si šikulka :3 S tím affs to naprosto chápu! I já to tak mám,tak trochu.. :D Mám polohiatus což zn. že napíšu článek,když budu chtít a oběhnu,když budu mít čas,ale taky to neni povinnost,takže ty to máš asi taky tak nějak :D Nic méně,já tě v affs mít budu i tak,takže tě budu obíhat jako své affs..když teda jednou za uherák si najdu čas oběhnout :D

4 May ♥ May ♥ | Web | 17. března 2015 v 22:50 | Reagovat

Blog bychom měli mít pro naši vlastní zábavu, určitě ne z nějaké povinnosti, to s tebou naprosto souhlasím..., kdybychom se nutili, začalo by nás to hodně otravovat a nakonec by to vedlo ke zrušení blogu, což se stává celkem běžně.
Jinak, gratuluji k přijetí na obor grafika. Doufám, že tě bude bavit, protože když nás něco baví, jde všechno skoro samo. :) Mě totiž nadšení pro grafiku opustilo po třech letech, čtvrtý ročník jsem chtěla mít už rychle za sebou. :) Tak snad ti to vydrží.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama