Únor 2015

Info pro affs

27. února 2015 v 21:11 | Megi |  Novinky u nás
Asi, nebo spíše určitě, jste si všimli, že na blogu jsem neaktivní. Důvod? Škola… jelikož jsem dlouho chyběla, měla jsem dokonce odloženou klasifikaci na 1. pololetí a poslední známku na vysvědčení za 1. pololetí jsem si uzavřela ve čtvrtek. A předtím jsem se připravoval na přijímačky, nebo spíše na talentovky, které jsem dělala na začátku ledna. To víte, udělat 15 nějakých složitějších domácích prací není zas tak lehké jak se zdá. Ale naštěstí jsem talentovky zvládla a od září budu studovat obor grafika. :-) Mimochodem, všimla jsem si, že někteří z Vás mě v affs ani nemaj. Ne, nedivím se Vám. :D Ale byla jsem ráda za každou volnou chvilku a nějak mě nedošlo, že bych taky mohla dát na blogu vědět. :-)
Tak to je důvod mé nepřítomnosti. Ale to hlavní o čem chci psát, je to, že během té doby jsem dost přemýšlela nad blogem a dospěla jsem k tomuto názoru:
Už jsem Vám jistě psala o tom, že mám další čtyři blogy. Chtěla bych do budoucna udělat jednotný design atd., ale to taky není to, o čem chci mluvit, takže věci. Tak jsem přemýšlela o blogu a tak a dospěla jsem k názoru, že bych nechtěla, aby se jednoho krásného dne pro mě stal blog povinností, což v jednu chvíli nebylo daleko od pravdy. A proto jsem se rozhodla, že zruším na svém blogu systém affs - to znamená, že nebudu mít žádné affs. Ale nemusíte se bát, že bych se na Vás vykašlala, neboť budu mít jakýsi seznam mých oblíbených blogů (ve kterém určitě všichni budete :D) a ty budu navštěvovat kdy se mi zachce a ne, že každý blog musím navštívit tolikrát a tolikrát za týden. Taky vždy budu psát články, jen když mě něco napadne a budu mít chuť. S časem už snad takový problém nebude, ale opravdu se budu snažit, abych přidávala co možná nejčastěji. :-) Klidně můžete dávat tipy, o čem bych mohla psát. :D
No, takže tak. Teď už záleží na Vás mé milé affs, vlastně bývalé :-), jestli můj blog taky občas navštívíte a třeba zanecháte nějaký ten komentář. A to vše, pouze když se Vám bude vážně chtít. :-)

Mějte se krásně,
Vaše Megi. :-)