Thriller

23. srpna 2013 v 9:00 | Megi |  Aktuality ze světa knih
V říjnu 2013 vychází dvě nové knihy z edice Thriller od nakladatelství Fragment.


Jde o knihy:

Thriller_5_Dvoji tvar_3D_s166

Dvojí tvář
Když se patnáctiletá Kim seznámí se záhadným a přitažlivým Lukasem, nemá ani tušení, že chodil s její starší sestrou Ninou, kterou před dvěma lety našli mrtvou - s třpytivou vážkou na obličeji. Kim se do Lukase zamiluje. Neustále ale pochybuje o tom, zda mu může důvěřovat. Ve chvíli, kdy chce na svoje obavy zapomenout, zmizí další dívka. Rozum jí napovídá, aby byla opatrná… Co když je ale všechno jinak, než si myslí?
Autorka: Kathrin Lange
Vyjde v říjnu 2013

Thriller_6_Dotek chladu_3D_s166

Dotek chladu

Sedmnáctiletá Theresa nevěří, že její nejlepší kamarádka spáchala sebevraždu ani že měla nehodu. Je si jistá, že na mostě, z něhož měla Julie údajně spadnout nebo skočit, nebyla sama. Někdo byl s ní - a strčil ji.
Ale kdo? Že by snad záhadný Leon, který Julii pronásledoval na každém kroku jako stalker? Theresa se rozhodne kamarádčinu smrt objasnit. Při pátrání ale naráží na tajemství a věci, o kterých by snad raději nevěděla…
Autorka: Tamina Berger
Vyjde v říjnu 2013

Dosud v edici vyšlo:

Thriller_1_Mrazive leto_3D

Mrazivé léto

V jihošpanělském městečku Marbella si patnáctiletá Lyra připadá jako v ráji. Až do chvíle, kdy zmizí její spolužačka Pia. Lyra se rozhodne přijít tomuto záhadnému zmizení na kloub. Nedlouho poté je Pia nalezena mrtvá a z letní idylky se stává zlý sen. Lyře se zdá, že se její matka chová divně. Navíc je přesvědčená, že zahlédla svou sestru, která zahynula již před deseti lety. Co jí matka tají? Jaká děsivá tajemství měla zůstat navždy skryta?
Autorka: Manuela Martini
135x203 mm, brož., 176 str., 229 Kč
> Vyšlo 16. října 2012

Thriller_2_Motyli kridla_3D

Motýlí křídla

Elena se snaží zapomenout na nešťastnou smrt své sestry Laury. Jak přesně zemřela, to nikdo neví. Na stejném místě je o rok později nalezena další mrtvá dívka. Je to opravdu jen náhoda? Co způsobilo dopravní nehodu, při které zahynula Laura? Jaké tajemství v sobě nosí matka, která Elenu nechce spustit z očí? Náhlý zájem staršího pohledného Tristana, přicházející anonymní dopisy a potloukající se zakuklené postavy přimějí Elenu jednat. Bude hledat pravdu na vlastní pěst…
Autorka: Veronika Bicker
135x203 mm, brož., 168 str., 229 Kč
> Vyšlo 16. října 2012zradny_andel_3d_s166

Zrádný anděl

Leonie tráví prázdniny společně s rodiči, kamarádkou Maike a malým bratrem. O nejmladšího člena rodiny se má během dovolené postarat místní dívka Sonja, ke které se Maike začne od začátku chovat podezřívavě. Leonie to nechápe a považuje za přehnané. Sonja však něco tají. Jaká je její minulost? Co je vůbec zač ta dívka s tváří anděla? Pokud Leonie neodhalí děsivou pravdu včas, budou všichni ve velkém nebezpečí.
Autorka: Ulrike Bliefert
135x203 mm, brož., 184 str., 199 Kč
> Vyšlo 8. dubna 2013vykrik_do_tmy_3d_s166

Výkřik do tmy

Franziska se po roce vrací na místo, kde došlo k příšerné události, která změnila celý její život. Na závěrečné školní párty u jezera zabila v hádce svého přítele. Franziska si ale na celou událost vůbec nevzpomíná, v její paměti zeje černá díra.
Je odhodlaná vybavit si všechny detaily za každou cenu, jedině tak se může s celou věcí nějak srovnat a žít dál. Avšak její snaha vzpomenout si na minulé události naráží na nesouhlas a nepochopení a brzy se ocitne v nebezpečí dokonce i její vlastní život. Je možné, že se tehdy všechno odehrálo docela jinak?
Autorka: Manuela Martini
135x203 mm, brož., 208 str., 199 Kč
> Vyšlo 8. dubna 2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 23. srpna 2013 v 13:29 | Reagovat

omlouvám se SB -nešel mi skoro týden internet a nebyla jsem doma a nemohla se nikde připojit(články byly přednastavené)ale od pondělí budu zase obíhat, konečně!!!Moc se těším

2 Marry Marry | Web | 23. srpna 2013 v 23:34 | Reagovat

Páni ... tie knihy vyzerajú naozaj zaujímavo. Oni na seba nenaväzujú , alebo ano? Asi sa o neho začnem trošku viac zaujímať :) skvelý typ :)

3 Megi Megi | E-mail | Web | 28. srpna 2013 v 16:01 | Reagovat

[2]: Nn, tyhle na sebe vůbec nenavazují. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama